• 14 MAJA 2024
  Pracownia leczenia ran w telewizji

  Pracownia leczenia ran w telewizji

  Zapraszamy do obejrzenia reportażu o Pracowni Leczenia Ran. W programie rozmowy z lekarzami, pielęgniarkami oraz historie pacjentów.

  • 20 MARCA 2024
  Szkolenie larwoterapia

  Szkolenie larwoterapia

  Serdecznie zapraszamy pielęgniarzy, pielęgniarki oraz lekarzy na szkolenie z larwoterapii, którego celem jest zaprezentowanie odmiennej techniki leczenia ran przewlekłych. W trakcie spotkania odbędzie się wykład dr n. med. Przemysława Lipińskiego „Leczenie biochirurgiczne w świetle aktualnych wytycznych” oraz warsztaty praktyczne z technik aplikacji opatrunków larwalnych.    

  • 10 LUTEGO 2024
  Szkolenie z leczenia ran przewlekłych marzec 2024

  Szkolenie z leczenia ran przewlekłych marzec 2024

  Jesteś pielęgniarką/lekarzem i chcesz dowiedzieć się więcej o ranach przewlekłych? Weź udział w naszym szkoleniu i poznaj techniki leczenia owrzodzeń goleni. W trakcie spotkania odbędzie się wykład dr. n. med. Przemysława Lipińskiego. Po części teoretycznej będą mieli Państwo możliwość pracy z pacjentem podczas warsztatów praktycznych z technik opatrywania ran.

  • 28 STYCZNIA 2024
  Gastrolog w gronie naszych specjalistów

  Gastrolog w gronie naszych specjalistów

  Od lutego zespół naszych lekarzy wzbogaci się o specjalistę gastroenterologa. Prof. UM, dr hab. n. med. Renata Talar-Wojnarowska prowadzi pacjentów zmagających się z: chorobą Leśniowskiego-Crohna, refluksem, chorobą wrzodową, chorobą trzewną.

  • 21 STYCZNIA 2024
  Promocja z okazji Dnia Babci i Dziadka

  Promocja z okazji Dnia Babci i Dziadka

  Wszystkiego najlepszego dla babć oraz dziadków z okazji ich święta 😀 Z tej okazji zapraszamy do skorzystania zabiegów podologicznych ze zniżką 50 % dla osób 60+ do końca stycznia. Kliknij aby przeczytać więcej o wizycie.

  • 12 STYCZNIA 2024
  Nowy dietetyk w naszym zespole

  Nowy dietetyk w naszym zespole

  Z radością informujemy, że zespół naszych specjalistów stale się powiększa Już od lutego zapraszamy na konsultacje dietetyczne u mgr Anny Brandys. Dietetyk kliniczna pomaga pacjentom z m. in. cukrzycą, insulinoopornością, niewydolnością nerek, dną moczanową, po operacjach przewodu pokarmowego.

  • 28 LISTOPADA 2023
  Wyniki ALAB- oświadczenie placówki

  Wyniki ALAB- oświadczenie placówki

  Pilna informacja dla pacjentów:   W związku z wyciekiem danych osobowych z laboratorium ALAB informujemy, że podjelismy niezbędne działania aby uzyskać więcej informacji w tej sprawie. Aktualnie wszyscy nasi pacjenci, którzy wykonywali badania w firmie ALAB mogą sprawdzić czy ich dane są bezpieczne.  Ministerstwo Cyfryzacji przygotowało narzędzie pozwalające zweryfikować bezpieczeństwo Państwa danych które wyciekły z

  • 11 PAźDZIERNIKA 2023
  Szkolenie dla zespołu rejestracji

  Szkolenie dla zespołu rejestracji

  W miniony weekend zespół rejestracji oraz pielęgniarek wziął udział w szkoleniu oraz wspólnym wyjściu do parku linowego Z nową wiedzą i odświeżoną energią wracamy do pracy Do zobaczenia w Centrum Medycznym Argo

  • 14 WRZEśNIA 2023
  Plebiscyt Medyczny HIPOKRATES 2023

  Plebiscyt Medyczny HIPOKRATES 2023

  Wśród nominowanych specjalistów w tegorocznej edycji Plebiscytu znajduje się dwóch specjalistów z naszej placówki: dr hab. n. med. Michał Mik oraz mgr Danuta Tulikowska. Zachęcamy do oddawania głosów.

  • 17 KWIETNIA 2023
  Rejestracja online

  Rejestracja online

  Od dziś mogą Państwo korzystać z rejestracji online na wizyty w naszym Centrum Medycznym. Korzystając z rejestracji online mogą Państwo zapisać się do szeregu specjalistów, zmieniać terminy wizyt oraz opłacać konsultacje- bez potrzeby kontaktu telefonicznego z rejestracją.

Skip to content