szkolenie_larwy
Serdecznie zapraszamy pielęgniarzy, pielęgniarki oraz lekarzy na szkolenie z larwoterapii, którego celem jest zaprezentowanie odmiennej techniki leczenia ran przewlekłych. Jest to uznana, sprawdzona metoda terapeutyczna oparta na solidnych fundamentach naukowych.

W trakcie spotkania odbędzie się wykład dr n. med. Przemysława Lipińskiego „Leczenie biochirurgiczne w świetle aktualnych wytycznych”. Po części teoretycznej będą mieli Państwo możliwość pracy z pacjentem podczas warsztatów praktycznych z technik aplikacji opatrunków larwalnych.

Wszystkie informacje, które Państwo otrzymają mają swoje potwierdzenie w dostępnych publikacjach naukowych oraz materiałach informacyjnych danego produktu medycznego. Prowadzący kurs chętnie podzielą się z Państwem swoim doświadczeniem i z przyjemnością odpowiedzą na każde zadane pytania.

Wierzymy, że szkolenie umożliwi Państwu zapoznanie się z techniką larwoterapii od strony praktycznej oraz zainspiruje do dalszego poszerzania swojej wiedzy na temat nowoczesnego leczenia ran przewlekłych.

Koszt szkolenia: 850 zł brutto /osobę

Szkolenie zostanie zrealizowane przy zebraniu grupy minimalnie 5 uczestników.

„Terapia larwalna” (3,5 godziny)
Wykład: Leczenie biochirurgiczne w świetle aktualnych wytycznych.
Przerwa kawowa
Warsztaty praktyczne – techniki aplikacji
Warsztaty z pacjentem (1 chory)

Inne szkolenia:

leczenie ran przewlekłych
stopa cukrzycowa
owrzodzenia goleni
odleżyny
Skip to content