Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat pracowałam na stanowisku asystenta, a następnie adiunkta w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Łodzi. Posiadam również wiele lat doświadczenia w pracy Konsultanta Dermatologa w Szpitalu Uniwersyteckim w Basildonie (Anglia).
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób dermatologicznych w tym trądzika, łuszczycy , atopowego zapalenia skóry, kontaktowego zapalenia skóry (egzema, wyprysk) ze szczególnym uwzględnieniem alergii skórnych oraz zmian przednowotworowych i nowotworów skóry.
Przez 14 lat prowadziłam specjalistyczną klinikę zajmującą się alergiami skóry w Anglii, diagnozując i lecząc wielu pacjentów. Posiadam wieloletnie doświadczenie w rozpoznawaniu i leczeniu zmian przednowotworowych i nowotworowych skóry w tym czerniaków. Byłam członkiem wielodyscyplinarnych konsyliów decydujacych o sposobie postepowania w przypadku nowotworów skóry.

Wyszkoliłam wielu dermatologów polskich i brytyjskich (kierownik specjalizacji) a także byłam dyrektorem programowym d/s szkolenia dermatologicznego w Essex (Anglia). Będąc honorowym wykładowcą w University College London, szkoliłam studentów medycyny tego prestiżowego uniwersytetu.
Obecnie pełnię funkcję adiunkta Kliniki Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w szpitalu im. Wł. Biegańskiego w Łodzi

Badania

Dermatoskopia

Jest to badanie zmian skórnych, umożliwiającym odróżnienie zmian łagodnych od niebezpiecznych. Można wykonać badanie pieprzyków i znamion. To badanie diagnostyczne jest głównie wykorzystywane w ocenie zmian pod kątem zmian nowotworowych, w tym czerniaka złośliwego, ale również w ocenie konieczności interwencji chirurgicznej. czytaj więcej

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
udemy free download
download lenevo firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy paid course free download
Skip to content