Dr Małgorzata Józefowska uzyskała dyplom na Akademii Medycznej w Łodzi w roku 1994. Posiada tytuł specjalisty chorób wewnętrznych i specjalisty diabetologii.

W ramach pracy w Centrum Terapii Współczesnej prowadzi badania kliniczne oraz projekty badawcze dotyczące nowoczesnych metod leczenia cukrzycy, otyłości i zaburzeń metabolicznych. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Zajmuje się prowadzeniem leczenia pacjentów chorych na cukrzycę typu 1 oraz 2 oraz kobiet zmagających się z cukrzycą ciążową.

Badania

Badanie poziomu cukru

Pielęgniarka nakłuwa opuszek palca i niewielką ilość krwi umieszcza na papierowym pasku. Następnie umieszcza się do w glukometrze i odczytuje poziom cukru we krwi. Badanie jest wykonywane przed każdą wizytą diabetologiczną.

Zabiegi

Sensor FreeStyle Libre 

To nowoczesny system umożliwiający pomiar cukru bez nakłuwania wygodnie i dyskretnie. Urządzenie wykonuje automatyczny pomiar stężenia glukozy, a dane z pomiarów można kontrolować w specjalnej aplikacji na telefonie. Aparat jest wodoodporny, dyskretny i trwały. Sensor FreeStyle Libre wykorzystywany jest przez naszych specjalistów diabetologów jako narzędzie diagnostyczne. Lekarz po przeanalizowaniu zapisu poziomów cukru z okresu 2 tygodni jest w stanie dokładniej, indywidualnie dla pacjenta dobrać leki, biorąc pod uwagę wahania poziomu glukozy. czytaj więcej

Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
download udemy paid course for free
download huawei firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
Skip to content