Adiunkt Kliniki Chorób Wewnętrznych i Nefrodiabetologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznegoim. WAM- Centralny Szpital Weteranów w Łodzi.

Przyjmuje pacjentów chorych na cukrzycę, w tym kobiety w ciąży. Opiekuje się dorosłymi chorymi z cukrzycą typu 1 leczonymi przy pomocy osobistych pomp insulinowych.

Badania

Badanie poziomu cukru

Pielęgniarka nakłuwa opuszek palca i niewielką ilość krwi umieszcza na papierowym pasku. Następnie umieszcza się do w glukometrze i odczytuje poziom cukru we krwi. Badanie jest wykonywane przed każdą wizytą diabetologiczną.

Zabiegi

Sensor FreeStyle Libre 

To nowoczesny system umożliwiający pomiar cukru bez nakłuwania wygodnie i dyskretnie. Urządzenie wykonuje automatyczny pomiar stężenia glukozy, a dane z pomiarów można kontrolować w specjalnej aplikacji na telefonie. Aparat jest wodoodporny, dyskretny i trwały. Sensor FreeStyle Libre wykorzystywany jest przez naszych specjalistów diabetologów jako narzędzie diagnostyczne. Lekarz po przeanalizowaniu zapisu poziomów cukru z okresu 2 tygodni jest w stanie dokładniej, indywidualnie dla pacjenta dobrać leki, biorąc pod uwagę wahania poziomu glukozy. czytaj więcej

Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
free download udemy paid course
download xiomi firmware
Free Download WordPress Themes
free download udemy course
Skip to content