Lek. Agnieszka Lipińska dyplom lekarza posiada od 1998 roku. W 2007 roku została specjalistą z zakresu chorób wewnętrznych, natomiast trzy lata później ukończyła specjalizację z diabetologii. Z racji jej zainteresowań podróżniczych, zajmuje się także medycyną podróży.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w Pododdziale Diabetologii Szpitala im. Pirogowa w Łodzi oraz pod kierownictwem dr. Anny Mikołajczyk–Swatko w Wojewódzkim Ośrodku Diabetologii i Chorób Metabolicznych w Łodzi. Należy do Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz European Association for the Study of Diabetes.

Zajmuje się prowadzeniem leczenia pacjentów chorych na cukrzycę typu 1 oraz 2 oraz kobiet zmagających się z cukrzycą ciążową.

W zakresie medycyny podróży natomiast udziela konsultacji i porad osobom wyjeżdżającym do krajów egzotycznych. Opracowuje plan szczepień, profilaktykę malaryczną oraz przeprowadza edukację z zakresu chorób tropikalnych.

Badania

Badanie poziomu cukru

Pielęgniarka nakłuwa opuszek palca i niewielką ilość krwi umieszcza na papierowym pasku. Następnie umieszcza się do w glukometrze i odczytuje poziom cukru we krwi. Badanie jest wykonywane przed każdą wizytą diabetologiczną.

Zabiegi

Sensor FreeStyle Libre 

To nowoczesny system umożliwiający pomiar cukru bez nakłuwania wygodnie i dyskretnie. Urządzenie wykonuje automatyczny pomiar stężenia glukozy, a dane z pomiarów można kontrolować w specjalnej aplikacji na telefonie. Aparat jest wodoodporny, dyskretny i trwały. Sensor FreeStyle Libre wykorzystywany jest przez naszych specjalistów diabetologów jako narzędzie diagnostyczne. Lekarz po przeanalizowaniu zapisu poziomów cukru z okresu 2 tygodni jest w stanie dokładniej, indywidualnie dla pacjenta dobrać leki, biorąc pod uwagę wahania poziomu glukozy. czytaj więcej

Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
free download udemy paid course
download lava firmware
Download Premium WordPress Themes Free
lynda course free download
Skip to content