Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00 - 10.00
Psychologia
09.00 - 12.00
Katarzyna Denys
Leczenie ran
10.00 - 17.00
Danuta Tulikowska

12.00 - 17.00
Przemysław Lipiński
Podologia
10.00 - 18.00
Chirurgia ogólna
12.00 - 17.00
Przemysław Lipiński

14.30 - 18.30
Ryszard Kujawski
Radiologia
14.30 - 18.30
Ryszard Kujawski
Proktologia
14.30 - 18.30
Ryszard Kujawski
Kardiologia
16.00 - 20.00
Michał Krysicki
10.00 - 11.00
Podologia
10.00 - 18.00
Chirurgia ręki
16.00 - 20.00
Paweł Denys
Endokrynologia
16.00 - 20.00
Arkadiusz Zygmunt
Ortopedia
16.00 - 20.00
Paweł Denys
Radiologia
16.00 - 20.00
Arkadiusz Zygmunt

17.00 - 19.00
Tomasz Stetkiewicz
Medycyna sportowa
16.00 - 20.00
Paweł Denys
Ginekologia i położnictwo
17.00 - 19.00
Tomasz Stetkiewicz
Andrologia
18.00 - 20.00
Paweł Wędzikowski
Radiologia
10.00 - 13.00
Marek Mysior
Diabetologia
10.00 - 13.00
Agnieszka Lipińska
Medycyna podróży
10.00 - 16.00
Agnieszka Lipińska
Podologia
10.00 - 18.00
Chirurgia ogólna
10.00 - 18.00
Przemysław Lipiński
Leczenie ran
10.00 - 18.00
Danuta Tulikowska

10.00 - 18.00
Przemysław Lipiński
Kardiologia
15.00 - 18.00
Anita Rościszewska-Kuncman

16.00 - 18.00
Leszek Bieniaszek
Laryngologia dziecięca
17.30 - 20.00
Izabela Niedźwiecka
Laryngologia
17.30 - 20.00
Izabela Niedźwiecka
Podologia
10.00 - 18.00
Kardiologia
11.00 - 13.00
Michał Chudzik

15.30 - 19.00
Ewa Kaczkowska-Marusik
Chirurgia ogólna
14.00 - 16.00
Adam Mikołajczyk

15.30 - 20.30
Michał Mik
Diabetologia dziecięca
14.00 - 16.00
Agnieszka Zmysłowska
Chirurgia naczyniowa
14.00 - 16.00
Adam Mikołajczyk
Nefrologia
14.00 - 16.00
Marcin Tkaczyk
Pediatria
15.00 - 17.00
Agnieszka Zmysłowska
Psychologia
15.00 - 19.00
Katarzyna Denys
Diabetologia
15.30 - 00.00
Małgorzata Józefowska

16.00 - 18.00
Elektra Szymańska-Garbacz
Leczenie ran
15.30 - 19.30
Danuta Tulikowska
Chirurgia onkologiczna
15.30 - 20.30
Michał Mik
Proktologia
15.30 - 20.30
Michał Mik
Radiologia
17.00 - 22.00
Tomasz Stetkiewicz
Ginekologia i położnictwo
17.00 - 22.00
Tomasz Stetkiewicz
Urologia
17.30 - 19.30
Podologia
10.00 - 18.00
Endokrynologia dziecięca
12.00 - 14.00
Agnieszka Zmysłowska
Immunologia
14.00 - 16.00
Marcin Tkaczyk
Pediatria
14.00 - 16.00
Marcin Tkaczyk
Nefrologia dziecięca
14.00 - 16.00
Marcin Tkaczyk
Medycyna podróży
15.00 - 18.00
Agnieszka Lipińska
Diabetologia
15.00 - 18.00
Agnieszka Lipińska
Proktologia
16.00 - 19.00
Jarosław Cywiński
Kardiologia
16.00 - 19.00
Inga Wójcik
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
22.00 - 23.00
23.00 - 00.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00 - 17.00
Ortopedia
16.00 - 20.00
Paweł Denys
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00 - 11.00
Diabetologia
10.00 - 13.00
Agnieszka Lipińska
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Diabetologia
15.30 - 00.00
Małgorzata Józefowska
Diabetologia
15.00 - 18.00
Agnieszka Lipińska
16.00 - 17.00
Diabetologia
16.00 - 18.00
Elektra Szymańska-Garbacz
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
22.00 - 23.00
23.00 - 00.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
14.00 - 15.00
Diabetologia dziecięca
14.00 - 16.00
Agnieszka Zmysłowska
15.00 - 16.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00 - 17.00
Endokrynologia
16.00 - 20.00
Arkadiusz Zygmunt
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12.00 - 13.00
Endokrynologia dziecięca
12.00 - 14.00
Agnieszka Zmysłowska
13.00 - 14.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00 - 11.00
Medycyna podróży
10.00 - 16.00
Agnieszka Lipińska
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Medycyna podróży
15.00 - 18.00
Agnieszka Lipińska
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00 - 17.00
Medycyna sportowa
16.00 - 20.00
Paweł Denys
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
14.00 - 15.00
Nefrologia
14.00 - 16.00
Marcin Tkaczyk
15.00 - 16.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
14.00 - 15.00
Nefrologia dziecięca
14.00 - 16.00
Marcin Tkaczyk
15.00 - 16.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
14.00 - 15.00
Proktologia
14.30 - 18.30
Ryszard Kujawski
15.00 - 16.00
Proktologia
15.30 - 20.30
Michał Mik
16.00 - 17.00
Proktologia
16.00 - 19.00
Jarosław Cywiński
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00 - 18.00
Urologia
17.30 - 19.30
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00 - 10.00
Psychologia
09.00 - 12.00
Katarzyna Denys
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Psychologia
15.00 - 19.00
Katarzyna Denys
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00 - 11.00
Leczenie ran
10.00 - 18.00
Danuta Tulikowska

10.00 - 18.00
Przemysław Lipiński
Leczenie ran
10.00 - 17.00
Danuta Tulikowska

12.00 - 17.00
Przemysław Lipiński
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Leczenie ran
15.30 - 19.30
Danuta Tulikowska
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00 - 11.00
Chirurgia ogólna
10.00 - 18.00
Przemysław Lipiński
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Chirurgia ogólna
12.00 - 17.00
Przemysław Lipiński

14.30 - 18.30
Ryszard Kujawski
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Chirurgia ogólna
14.00 - 16.00
Adam Mikołajczyk

15.30 - 20.30
Michał Mik
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00 - 16.00
Chirurgia onkologiczna
15.30 - 20.30
Michał Mik
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00 - 17.00
Chirurgia ręki
16.00 - 20.00
Paweł Denys
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
14.00 - 15.00
Chirurgia naczyniowa
14.00 - 16.00
Adam Mikołajczyk
15.00 - 16.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00 - 11.00
Podologia
10.00 - 18.00
Podologia
10.00 - 18.00
Podologia
10.00 - 18.00
Podologia
10.00 - 18.00
Podologia
10.00 - 18.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
14.00 - 15.00
Pediatria
14.00 - 16.00
Marcin Tkaczyk
15.00 - 16.00
Pediatria
15.00 - 17.00
Agnieszka Zmysłowska
16.00 - 17.00

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
14.00 - 15.00
Immunologia
14.00 - 16.00
Marcin Tkaczyk
15.00 - 16.00

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00 - 18.00
Ginekologia i położnictwo
17.00 - 19.00
Tomasz Stetkiewicz
Ginekologia i położnictwo
17.00 - 22.00
Tomasz Stetkiewicz
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11.00 - 12.00
Kardiologia
11.00 - 13.00
Michał Chudzik
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Kardiologia
15.00 - 18.00
Anita Rościszewska-Kuncman

16.00 - 18.00
Leszek Bieniaszek
Kardiologia
15.30 - 19.00
Ewa Kaczkowska-Marusik
16.00 - 17.00
Kardiologia
16.00 - 19.00
Inga Wójcik
Kardiologia
16.00 - 20.00
Michał Krysicki
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00 - 18.00
Laryngologia
17.30 - 20.00
Izabela Niedźwiecka
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00 - 18.00
Laryngologia dziecięca
17.30 - 20.00
Izabela Niedźwiecka
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00 - 19.00
Andrologia
18.00 - 20.00
Paweł Wędzikowski
19.00 - 20.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00 - 11.00
Radiologia
10.00 - 13.00
Marek Mysior
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Radiologia
14.30 - 18.30
Ryszard Kujawski
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Radiologia
16.00 - 20.00
Arkadiusz Zygmunt

17.00 - 19.00
Tomasz Stetkiewicz
17.00 - 18.00
Radiologia
17.00 - 22.00
Tomasz Stetkiewicz
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Piątek

  • Godziny otwarcia

    • Poniedziałek - Piątek
      8.00 - 20.00
    • Sobota
      9.00 - 13.00
  • Umów się na wizytę

    Zadzwoń: 531 000 520
    Napisz: kontakt@argo-med.pl
    ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE